Dermatochirurgia

Dermatochirurgia zajmuje się leczeniem chorób skóry i tkanki podskórnej wymagających ingerencji chirurgicznej. Są to najczęściej: włókniaki, brodawki wirusopochodne, brodawki potowe, brodawki łojopochodne, znamiona barwnikowe, znamiona naczyniowe, kępki żółte powiek i inne.

WIĘCEJ

Lipotransfer - powiększanie piersi autogenną tkanką tłuszczową

Liposukcja laserowa LipoLife 3G i lipotransfer LipoLife 3G to najnowsze osiągnięcie chirurgii plastycznej w służbie pięknej sylwetki. Dzięki LipoLife 3G usuniesz zbędną tkankę tłuszczową tam, gdzie jej zbyt dużo i wykorzystaj ją do odmłodzenia oraz poprawy owalu i objętości twarzy czy powiększenia i ujędrnienia piersi. Świetnie działa także na dłonie. To zabieg, który nie tylko wyszczupli i ujędrni Twoje ciało, ale także wykorzysta pobrana tkankę tłuszczową jako naturalny, idealnie dopasowany do Ciebie wypełniacz.

WIĘCEJ

Lifting piersi / Plastyka piersi (Mastopeksja)

Zabieg mastopeksji (liftingu piersi) polega na podniesieniu opadniętej piersi, poprawie kształtu i usunięciu nadmiaru skóry. Zabieg często umożliwia także zmniejszenie kompleksu brodawka-otoczka oraz podniesienie go (ku górze). Zabieg wykonuje się u chorych z opadaniem piersi (ptozą), czyli przesunięciem się tkanek piersi (a w szczególności kompleksu brodawka – otoczka) w dół w stosunku do pierwotnego położenia na klatce piersiowej.

WIĘCEJ

Lipolife 3G - liposukcja laserowa

LipoLife 3G to rewolucyjna technologia laserowa umożliwiająca odessanie tkanki tłuszczowej z różnych obszarów ciała. Dzięki zmniejszonej inwazyjności zabiegu i zastosowaniu odpowiedniej długości laserowej 1470 nm, pozyskujemy wysokiej jakości komórki tłuszczowe, które posiadają potwierdzoną badaniami żywotność na poziomie aż 95%. Dzięki temu metoda ta bardzo dobrze sprawdza się podczas przeszczepu np. w pośladki, piersi, twarz, celem wymodelowania tych obszarów.

WIĘCEJ

Plastyka powiek górnych i dolnych

Plastyka powiek (blepharoplastyka) jest to zabieg chirurgiczny, podczas którego najczęściej usuwa się nadmiar zwiotczałej skóry, rozciągnięty mięsień okrężny oka oraz usuwa się tzw. przepukliny tłuszczowej. W efekcie wygląd twarzy staje się młodszy i wypoczęty. Szpary powiekowe są szersze, przez ci oczy stają się bardziej widoczne , czyli „większe”. Zwiększa się również zakres pola widzenia a make up staje się możliwy.

WIĘCEJ

Rejestracja telefoniczna:          +48 723 80 80 80

Rejestracja on-line: recepcja@klinikalookmed.pl

 

Chirurgia Estetyczna

Kontakt