Desirial

Kwas hialuronowy jest naturalnym składnikiem skóry właściwej, a jego działanie przypomina właściwości gąbki, gdyż zatrzymuje on wodę i jest odpowiedzialny za nawilżenie skóry. Wstrzyknięcie kwasu hialuronowego w wargi sromowe większe, umożliwia przywrócenie objętości skórze, jej ponowne nawodnienie oraz wygładzenie. Zabieg ten pobudza również aktywność fibroblastów, czyli syntezę kolagenu.

WIĘCEJ

Lipoliza iniekcyjna wzgórka łonowego

Lipoliza iniekcyjna zwana jest inaczej liposukcją bez skalpela. Zabieg ten polega na modelowaniu okolicy intymnej poprzez zmniejszenie nadmiaru tkanki tłuszczowej wzgórka łonowego. W obszar zabiegowy podaje się specjalny preparat, który powoduje rozpad komórek tłuszczowych. W miejscu wstrzyknięcia powstaje zamierzony i kontrolowany lekki stan zapalny tkanki tłuszczowej. Zmiany w błonie komórkowej adipocytów prowadzą do ich martwicy. Produkty rozkładu są następnie metabolizowane i wydalane z organizmu.

WIĘCEJ

Labioplastyka - korekta warg sromowych

Labioplastyka jest chirurgicznym zabiegiem kosmetycznym, który ma na celu zmniejszenie rozmiaru wewnętrznych (mniejszych) warg sromowych. Ze względu na fakt, iż ich wygląd w nierzadkich przypadkach jest przyczyną wstydu i dyskomfortu kobiet, ich ewentualna korekta pozwala na przywrócenie pacjentce pewności siebie oraz poprawy samopoczucia.

WIĘCEJ

Rejestracja telefoniczna: +48 723 80 80 80, (89) 672 57 69

Rejestracja on-line: recepcja@klinikalookmed.pl

 

Ginekologia Estetyczna

Kontakt