POWRÓT

Lipolife 3G - powiększanie piersi autogenną tkanką tłuszczową

Światowa innowacja już w Polsce. Liposukcja laserowa LipoLife 3G i lipotransfer LipoLife 3G to najnowsze osiągnięcie chirurgii plastycznej w służbie pięknej sylwetki. Dzięki LipoLife 3G usuniesz zbędną tkankę tłuszczową tam, gdzie jej zbyt dużo i wykorzystaj ją do odmłodzenia oraz poprawy owalu i objętości twarzy czy powiększenia i ujędrnienia piersi. Świetnie działa także na dłonie. To zabieg, który nie tylko wyszczupli i ujędrni Twoje ciało, ale także wykorzysta pobrana tkankę tłuszczową jako naturalny, idealnie dopasowany do Ciebie wypełniacz.

 

Liposukcja i lipotransfer nigdy wcześniej nie były tak bezpieczne i efektywne.

 

LIPOTRANSFER (LIPOFILLING)

 

Na czym polega zabieg lipotransferu (tzw. lipofilling)?

 

Po odessaniu zbędnej tkanki tłuszczowej np. z okolic brzucha zostaje ona oczyszczona, odseparowana i może zostać podana w wybraną część ciała (tzw. lipofiling). Możesz powiększyć i ujędrnić piersi czy pośladki, pozbyć się suchych, zapadniętych dłoni lub poprawić owal twarzy i wypełnić zmarszczki.

 

Czy zabieg lipotransferu (twz. lipofilling) jest bezpieczny?

 

Tak. Zabieg z wykorzystaniem najnowocześniejszej technologii laserowej LipoLife 3G gwarantuje najwyższy stopień bezpieczeństwa. Sama procedura wypełnienia tłuszczem nie różni się znacznie od standardowego wypełnienia wypełniaczem syntetycznym, ale ma kilka znacznych przewag.

 

Dlaczego wypełnianie własnym tłuszczem jest lepsze od użycia syntetycznych wypełniaczy?

 

Wypełnienie własnym tłuszczem to:

 

  • gwarancja naturalności zabiegu – podawana jest jedynie własna, naturalna tkanka
  • gwarancja świetnej tolerowalności – brak reakcji alergicznych, uczuleń i odrzuceń
  • gwarancja długotrwałego efektu – podany tłuszcz wypełnia wybrany obszar przez kilka lat

 

Dla kogo lipotransfer będzie dobrym zabiegiem?

 

Dla każdego, kto boryka się z nadmiarem tkanki tłuszczowej w jednym miejscu (odchudzenie i modelowanie sylwetki), a niewystarczającą ilością w innym (powiększenie piersi, lifting, wypełnienie zmarszczek i uzupełnienie brakujących objętości twarzy oraz poprawa jej owalu).

 

Rejestracja telefoniczna:          +48 723 80 80 80

Rejestracja on-line: recepcja@klinikalookmed.pl

 

Chirurgia Estetyczna

Kontakt