Laser frakcyjny CO2

Efektem zabiegu prowadzonego laserem CO2 jest pełna regeneracja skóry, usunięcie blizn, rozstępów, ujędrnienia i pogrubienia skóry. Spłycenie lub likwidacja zmarszczek, zamknięcie rozszerzonych porów i usuwanie efektów fotostarzenia skóry. Zabiegi mogą być wykonywane na twarzy, dłoniach, dekolcie, brzuchu i na ramionach, zarówno u kobiet, mężczyzn (blizny potrądzikowe!), jak i u dzieci (usuwanie blizn- blizny pooparzeniowe!).

WIĘCEJ

eyeMatrix

eyeMatrix to procedura wykorzystująca technologię Sublative firmy Syneron-Candela do błyskawicznej regeneracji górnej i dolnej powieki, likwidacji kurzych łapek, doliny łez, cieni pod oczami i zmarszczek dookoła oczu. Intensywne przegrzanie kolagenu gwarantuje efekt gęstej, naturalnie napiętej skóry. Mikroskopijne uszkodzenie naskórka pozwala wyrównać i odświeżyć powierzchnię skóry. Uzyskujemy bardzo silny efekt odmładzający.

WIĘCEJ

RF - Radiofrekwencja

Zabieg eTwo - to kombinacja dwóch unikalnych technik zabiegowych Sublime i Sublative , tworząca kompleksową formułę odmładzania skóry. Zabieg nie wymaga znieczulenia. Jest skuteczny i bezpieczny dla wszystkich typów skóry na całym ciele. Okres rekonwalescencji po zabiegu Sublative jest najkrótszy spośród wszystkich dostępnych zabiegów frakcyjnych.

WIĘCEJ

Zaffiro

Z wiekiem ilość kolagenu w skórze zmniejsza się - po 25 roku życia o 1% w ciągu roku. Na skórze pojawiają się pierwsze zmarszczki. Dodatkowo działająca na nas grawitacja powoduje opadanie skóry. Do niedawna nie znano rozwiązania na najbardziej rozpowszechniony problem skóry jakim jest jej zwiotczenie. Dzięki ZAFFIRO możemy odwrócić proces starzenia skóry oraz zlikwidować nieestetyczny wygląd braku jej jędrności.

WIĘCEJ

Rejestracja telefoniczna:          +48 723 80 80 80

Rejestracja on-line: recepcja@klinikalookmed.pl

 

Zabiegi Niechirurgicznego Liftingu Skóry Twarzy i Ciała

Kontakt