Aqualyx - iniekcyjna redukcja tkanki tłuszczowej

AQUALYX to preparat najnowszej generacji służący do iniekcyjnej redukcji tkanki tłuszczowej. Składniki aktywne preparatu Aqualyx powodują rozpuszczenie tłuszczu oraz zniszczenie błony komórkowej. Jest to tak zwany proces adipocytolizy. Zniszczone komórki tłuszczowej transportowane są do wątroby, a następnie zostają wydalone z organizmu poprzez nerki. Wykonanie zabiegu możliwe jest w wielu okolicach ciała.

WIĘCEJ

Nici liftingujące

nnowacyjna metoda walki z upływem czasu polega na implantacji podskórnej nici Barb z haczykami dwukierunkowo zbieżnymi, które wzmacniają skórę i unoszą ją, dając naturalny efekt natychmiastowego liftingu. Zastosowanie specjalnie zaprojektowanej igły, o ultra cienkiej ściance pozwala na umieszczenie w niej nici o dużej średnicy, dzięki czemu zabieg jest łatwy do wykonania, mniej inwazyjny i bolesny niż dotychczas, a także nie pozostawia żadnych blizn ani nacięć.

WIĘCEJ

Mezoterapia

Mezoterapia jest niechirurgicznym zabiegiem stosowanym w medycynie estetycznej oraz dermatologii, który przeprowadza się w celu poprawy kondycji skóry. Zabieg polega na dostarczeniu w głąb skóry, a konkretnie bezpośrednio do skóry właściwej substancji regenerujących oraz odżywczych. Mezoterapia to jeden z najczęściej stosowanych zabiegów w gabinetach medycyny estetycznej. Może być przeprowadzana zarówno w celach leczniczych, jak i jako zabieg profilaktyczny.

WIĘCEJ

Kwas polimlekowy

Jest to terapia pobudzająca komórki skóry do produkcji kolagenu. Kwas polimlekowy (Sculptra) ma wyjątkowe właściwości. Chociaż nie jest klasycznym wypełniaczem to przywraca utraconą objętość. Równie cenną cechą preparatu jest zdolność poprawy jakości skóry.

WIĘCEJ

Toksyna botulinowa

To najpopularniejsza metoda wygładzania zmarszczek mimicznych. Toksyna botulinowa w małych dawkach skutecznie likwiduje kurze łapki, zmarszczki na czole, oraz pionową bruzdę między brwiami. Botox blokuje połączenie między nerwami i mięśniami. Impuls nerwowy nie dociera do mięśnia, który przestaje pracować i nie powoduje marszczenia się skóry. Lekarz wstrzykuje preparat w kilka precyzyjnie określonych miejsc na twarzy. Zajmuje to ok. 20 minut. Pierwsze rezultaty widać po dwóch, trzech dniach.

WIĘCEJ

Wypełnianie zmarszczek i powiększanie ust - kwas hialuronowy

Kwas hialuronowy już od wielu lat uważany jest za jeden z najlepszych związków chemicznych, chroniących skórę przed starzeniem. Występujące w skórze liczne łańcuchy hialuronowe tworzą coś, co można porównać do gąbki molekularnej, która ma zdolność zatrzymywania znacznych ilości wody w skórze właściwej. To właśnie ta zdolność związku chemicznego jest kluczowa dla zachowania młodego wyglądu skóry i zdecydowała o jego zastosowaniu w dermatologii i medycynie estetycznej.

WIĘCEJ

Rejestracja telefoniczna:          +48 723 80 80 80

Rejestracja on-line: recepcja@klinikalookmed.pl

 

Medycyna Estetyczna

Kontakt