POWRÓT

Desirial

Co to jest preparat Desirial?

 

Desirial to pierwsza na świecie linia resorbowalnych implantów na bazie usieciowanego kwasu hialuronowego produkowanego z zastosowaniem opatentowanej technologii IPN-Like oraz dodatkiem antyoksydantu do stosowania w celu nawilżenia okolic intymnych i powiększania warg sromowych większych.

 

Jak działa kwas hialuronowy?

 

Kwas hialuronowy jest naturalnym składnikiem skóry właściwej, a jego działanie przypomina właściwości gąbki, gdyż zatrzymuje on wodę i jest odpowiedzialny za nawilżenie skóry. Wstrzyknięcie kwasu hialuronowego w wargi sromowe większe, umożliwia przywrócenie objętości skórze, jej ponowne nawodnienie oraz wygładzenie. Zabieg ten pobudza również aktywność fibroblastów, czyli syntezę kolagenu.

 

Dlaczego warto wybrać Desirial?

 

Preparat Desirial został stworzony przy współpracy biotechnologów i lekarzy ginekologów jako odpowiedź na bardzo często występujący problem u kobiet w wieku rozrodczym, okołomenopauzalnym oraz menopauzalnym. Atrofia warg sromowych większych i suchość sromu jest bowiem uciążliwą dolegliwością, która może dotyczyć nawet 50% kobiet w wieku menopauzalnym.

 

Kwas hialuronowy zawarty w preparacie Desirial wzbogacony został o naturalny antyoksydant zwany mannitolem, który dodatkowo chroni go i przedłuża jego działanie. Francuskie Laboratorium Vivacy jako pierwsze na świecie wprowadziło do kwasu hialuronowego antyoksydant i jest ekspertem w tej dziedzinie, dając kobietom możliwość długotrwałego zachowania młodości – wszędzie.

 

Zalety stosowania preparatów Desirial

 

  • biostymulacja i nawodnienie powierzchniowych warstw skóry,

  • przywrócenie prawidłowego odżywienia tkanek skórnych,

  • przywrócenie prawidłowej objętości warg sromowych większych i wzgórka łonowego,

  • pobudzenie fibroblastów poprzez mechaniczny efekt wypełnienia, wywołujący neosyntezę kolagenu,

  • odtworzenie regularnych warg sromowych większych o jednakowej wielkości / objętności w celu ochrony sromu przed otarciami.

Rejestracja telefoniczna:          +48 723 80 80 80

Rejestracja on-line: recepcja@klinikalookmed.pl

 

Ginekologia Estetyczna

Kontakt