Laserowe usuwanie naczynek

Delikatne naczynka krwionośne rozszerzają się pod naporem ciśnienia krwi, przez co stają się widoczne. Konsekwencją tego procesu są wyraźne, widoczne przez naskórek, zmiany wyglądające jak siateczka czerwonych pajączków, nazywane również jako telangiektazja. Najczęściej pojawiają się ona na twarzy, dekolcie, szyi i nogach. Przyjmują one odcienie od jasno czerwonego, przez bordowy, aż po ciemno fioletowy. Rozszerzone naczynka stanowią spory problem natury estetycznej, szczególnie jeśli umiejscowione są na twarzy.

WIĘCEJ

Skleroterapia żylaków kończyn dolnych

Skleroterapia jest uznaną metodą leczenia i usuwania poszerzonych żył kończyn dolnych. Po skleroterapię, jako optymalne postępowanie, sięga się w przypadku szeroko pojętych patologii żylnych - począwszy od pajączków, aż do poważnych, powodujących kalectwo postaci niewydolności żylnej, takich jak: owrzodzenie żylne czy żylne anomalie wrodzone.

WIĘCEJ

Laserowe leczenie żylaków kończyn dolnych - EVLT

Do niedawna, jedyną metodą ich leczenia, jaką mógł zalecić flebolog - lekarz zajmujący się chorobami żylnymi - była operacja wymagająca długotrwałej rekonwalescencji. Obecnie jednak, w przypadku, kiedy flebolog stwierdzi objawy powikłań związanych z chorobami żylnymi, jak owrzodzenia żylne, zespół niespokojnych nóg, pojawiające się uczucia bolesnych lub ociężałych nóg, pojawiające się zmiany zakrzepowo-zatorowe i związane z nimi obrzęki nóg, możliwe jest leczenie żylaków metodą wewnątrznaczyniowej ablacji laserowej.

WIĘCEJ

Badanie usg Doppler'a żył kończyn dolnych

Wykonanie badania Doppler'a USG ze znakowaniem kolorem w celu potwierdzenia obecności zaburzeń w obrębie układu żylnego kończyn dolnych jest jedną z podstawowych części badania klinicznego chorych z niewydolnością układu żylnego. Jego zastosowanie w tych przypadkach jest tak niezbędne, jak wykorzystanie stetoskopu w rutynowym badaniu lekarskim.

WIĘCEJ

Rejestracja telefoniczna:          +48 723 80 80 80

Rejestracja on-line: recepcja@klinikalookmed.pl

 

Chirurgia Naczyniowa

Kontakt